Who is that girl I see, Staring straight back at me? When will my reflection show Who I am inside?

Kdo je debil?

17. června 2011 v 19:19 | AnetryTM
Já nebo oni?

Tihle určitě ne:
Na druhej obor s námi chodí i jeden chlapec. Je takový hrozně hodný. Strašně toho ví a hrozně ho ten obor baví. Má legraní přízvuk, takový ženský. Přijde mi to roztomilé. Spíše milé než abych se tomu posmívala. Je to prostě takový maminčin mazánek a hrozně hodný.
Pak je tam jedna slečna co je chytrá, hodná a pořád se na něco ptá. Má dobré známky a je ambiciozní. Docela se mi to na ní líbí a něco bych se přiučila. A taky je svá. Jako vysloužilému oděváři se mi z jejích outfitů občas orosí čelo, ale je vidět, že se snaží. Třeba si vezme super černý kostým a k tomu třpitivou zelenou čelenku a plastovej prsten, ale co? Jednou to vycyhtá.

Ale na jednu z debilů kandiduje tato hajtra:
Pokaždé musí něco říct. Na semináři. To je takový člověk co se strašně rád poslouchá. A pořád kritizuje tu holku, co se často ptá. Kráva. Ona zase pořád mluví. Je strašně držkatá, každýho kritizuje. A vypadá tak, jak já nikdy. Kdybych vypadala jak ona, tak mlčím jak zařezaná - ale to proto, že jsem značně povrchní. Ona se jen kutálí. A je strašně sebevědomá. Ráda říká jak je chytrá, víte, tak nepřímo. Jako je, ale nezdá se mi, že by měla výsledky lepší než já. Ona akorát kolem toho nadělá spoustu řečí.
O pánovi zženštilém říká že je k%kot a č%%ák. Ptám se proč? A ona prý protože zval Filipa do opery a je buzerant.
Přijde vám to normální? Mně teda nepřijde normální aby studentka vysoké školy, která říká jak je inteligentní o někom říkala hnusné věci jenom proto, jakou má údajně orientci.
Nevím a nebudu vznášet stereotipní soudy. Prostě nevím jestli je nebo není. A co je taky trané je to, jak si všichni (a teď mluvím všeobecně o chlapech i ženských) heteráci myslí, že když potkají homouše, že se ho mají bát, PROTOŽE PO NICH URČITĚ JEDE.
PROBOHA, CO SI MYSLÍTE, ŽE JSOU TO NĚJACÍ UBOŽÁCI, KTEŘÍ SE Z VÁS POSEROU? SI MYSLÍTE ŽE POJEDOU PO KAŽDÝM STEJNÝHO POHLAVÍ? TO JSTE OPRAVDU TAK NAMYŠLENÍ?
Nemyslím si, že kdyby dotyčný chlapec byl gay, tak že bude zvát s vedlejšími úmysly spolužáka, který je tak hnusný, že by si o něj nikdo ani kolo neopřel, do opery. Je to normální člověk a není hlupák a je jasný, že Filip, který se ani neumí pořádně učesat a nosí pororozpadlý boty prostě není gay (takovej ošklivej kluk může být jedině na holky) a dotyčný mladík není debil, aby na něj něco zkoušel.
Já si tak spíše myslím, že celá tahle pomluva je tu proto, že mladík je jaksi chytřejší než výše popsaná koule. A ji to zatraceně sere.

To jsou prosím pěkně vysokoškoláci. Elita národa.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
All rights reserved. Copyright © 2007-2009 AnetryTM
Dotazy? Připomínky? Nabídky k sňatku? Pište do ZPRÁVY AUTOROVI (vpravo pod menu).