Who is that girl I see, Staring straight back at me? When will my reflection show Who I am inside?

Rychlovka z pc lab

31. března 2011 v 10:58 | AnetryTM
Vše je nejisté... a od té doby si připadám jistější. Víte, že se všemu má nechat volný průběh. Dělám věci pro radost a ono se to snadněji vyloupne.

Jedu teď na turbo výkon. Pořád něco dělám. Škola už je trochu volnější, tak v rámci možností prostě jedu. Příští semestr to bude ještě volnější, tak si budu moc přidat další hudebku. už se těším.

Včera jsem zase po strašně moc dlouhé době začala kreslit. A zase, i když škola oděvní xindl už je dávno zamnou se mne zmocnila bezmoc. (Legrační to fráze.) Jenom koukám na tu prázdnou plochu a místo abych se cítila krásně, protože ten bělostný nedotčemý prostor čeká, až se zaplní mojí vizí, nevím jak začít, abych to zase nepodělala. Dočista fobie z kreslení. hodiny figurálky na xindlu sro uudělaly své. Prostě jsem ve strašném stresu a místo aby to byla radost je to strach z dalšího selhání.
Moc jsem necvičila, přiznám se. kreslila jsem jako dítě a dost dobře na svůj věk, ale pak přišla doba naštvanosti a já nějaký ten rok či dva nenamalovala zhola nic. To je znát. jsem po zadu.
A ani na škole jsem to nedohnala.
Ale ne všechny mé práce jsou špatné.
Myslím, že kdybych se zbavila toho stresu, zlepšilo by se to.
Slyšela jsem o kreslení pravou hemisférou. A podle toho popisu to docela vystihuje můj problém.
Moje zlá polovina by řekla, že se vymlouvám, že prostě nemám talent. To bude ta levá hemisféra.
Neříkám, že jsem génius, ale kreslení by zase mělo být pro radost.
Zlepším se. Budu lepší. Možná dobrá.
Je to jako hra na kytaru, musí se cvičit a pak to člověk má v ruce.

Dneska je mi nějak divně. Blah. nevím, čím to je. trochu jsem nervozní ze školy. Dnes mám samé semináře. chce to trochu víc sebevědomí. Nejsem úplně 100% připravená. Ale to je většina. Jsem strašný puntičkář, měla bych polevit a zklidnit se.

Trochu mi pomohla Pretty melody, poslouchám ji asi už po pátý. Strašně se mi líbí. uch, proč to není hit? proč ji nehrají v rádiu a slyším tam jen samé sračky? Dyť to, co hrajou už ani není líbivá popovka, ale hotová protivná sračka. je to humus. fuj. A Born this way od těch sraček opravdu nemá daleko. Dřív měly ty její songy aspoň lepší nápad, prostě nějakej zajímavej prvek... ale tohleto. pf.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
All rights reserved. Copyright © 2007-2009 AnetryTM
Dotazy? Připomínky? Nabídky k sňatku? Pište do ZPRÁVY AUTOROVI (vpravo pod menu).